07.11.2013 - Kredyty na dogodnych warunkach - czyli oferta produktowa Operatora Bankowego

Placówka Fines w Wągrowcu zapewnia obsługę klientów poszukujących kredytów na dogodnych warunkach.

W placówce można bezpłatnie porównać oferty kilku banków jednocześnie i wybrać najkorzystniejszy dla siebie kredyt.

W swojej ofercie posiada m. in. kredyty gotówkowe i konsolidacyjne, kredyty dla przedsiębiorstw i rolników oraz pożyczki hipoteczne oferowane głównie przez Meritum Bank, Alior Bank, FM Bank, TF Bank czy też Getin Bank.

Pracujący w oddziale Fines kompetentni doradcy zawsze w indywidualny sposób analizują sytuację kredytobiorcy. Zwiększa to znacznie szansę na otrzymanie pożyczki. Nowoczesna platforma informatyczna powoduje, że analiza wniosku trwa kilka minut. Nie stracimy więc czasu i nerwów w oczekiwaniu na decyzję. W dodatku – co najważniejsze w sytuacji, kiedy każdy grosz się liczy, w Fines zaproponują nam oferty kilku banków, a to pozwoli wybrać najlepszy i najbardziej odpowiedni w danej sytuacji kredyt. Oferty wielu banków w jednym miejscu to oszczędność czasu i możliwość spokojnego porównania ofert bez chodzenia od drzwi do drzwi. Otrzymujemy czarno na białym kilka propozycji z wielkością rat, co znacznie ułatwia decyzję. Zysk jest tym większy, że za zakup u doradcy Fines nie trzeba płacić ekstra. Kłopotem przestają też być skomplikowane zapisy – pracujący w Fines doradcy to doświadczeni ludzie, treść umów „przetłumaczą na nasze”, przystępnie wyjaśnią ewentualne wątpliwości.


Fines S.A. działa poprzez swoich Autoryzowanych Partnerów jako pośrednik kredytowy Meritum Bank SA, Alior Bank SA, FM Bank SA oraz Bank BPH SA, a także firm SMS Kredyt S.K.A., Ferratum Poland Sp. z o.o., Optima SA, Axcess Financial Poland Sp. z o.o. oraz Regita Sp. z o.o. i jest umocowany do przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki.

Nasi partnerzy:

© 2015 - Fines - Wszelkie prawa zastrzeżone