27.05.2015 - Dlaczego warto Nas odwiedzić? Kilka nieznanych faktów.

Dowiedz się, dlaczego warto nas odwiedzić przed wizytą w swoim banku!

Wśród kredytobiorców panuje zwyczaj korzystania z oferty kredytów jednego konkretnego banku, bez sprawdzania ofert banków konkurencyjnych. Dlaczego tak się dzieje? Powodów jest kilka.

Klienci często sugerują się niesprawdzonymi opiniami na temat biur kredytowych. Nie wszyscy wiedzą, że biura kredytowe bardzo różnią się od siebie. Na rynku można spotkać biura, które oferują wyłącznie drogie chwilówki ale są również autoryzowane placówki renomowanych firm współpracujących z najlepszymi bankami i firmami pożyczkowymi jakie działają w Polsce.
Takim sprawdzonym miejscem są placówki „Fines Operator Bankowy”. Fines jest największą w Polsce firmą działającą w sektorze pośrednictwa finansowego. Od 8 lat legitymuje się certyfikatem Solidnej Firmy, od 3 lat corocznie uzyskuje prestiżowy tytuł Firma Fair Play. Ponadto jest członkiem Polskiej Organizacji Franczyzowej oraz aktywnie działa w KPF, czyli Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych działających w Polsce.

Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że w placówkach Fines, spotkacie wykwalifikowanego Doradcę Kredytowego, który dzięki swojej dużej wiedzy na temat ofert kredytowych pomoże Państwu wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie kredytowe. Obecnie w ofercie posiadamy kredyty z minimum formalności z oprocentowaniem już od 4,9% a kwota, którą można uzyskać na dowolny cel, bez poręczyciela , to nawet 200 tys. zł.
Nie wszyscy wiedzą również o tym, że jeśli jeden bank odmówił przyznania kredytu gotówkowego to będzie tak również w pozostałych bankach. Banki różnią się swoją polityką kredytową ( która zresztą jest tajemnicą) i niektóre z nich np. bardziej preferują osobę z długą historią kredytową a inne wolą udzielać kredytów osobom młodym, które jeszcze nie posiadają żadnych zobowiązań.

Nierzadko trafia do nas klient, któremu 3 banki odmówiły kredytu w wysokości 5.000 zł ponieważ ma obecnie kilka zobowiązań kredytowych w wysokości 50.000 zł. Nasz doradca przygotował ofertę, dzięki której klient otrzymał potrzebne 5.000 zł w gotówce oraz skonsolidował pozostałe kredyty w wyniku czego klient płaci kilkaset złotych mniej miesięcznie. Takie sytuacje są u nas codziennością.

Również znaczenie ma fakt, że w ofercie naszego biura posiadamy banki, które w ogóle nie posiadają oddziałów w Polsce a swoje kredyty oferują wyłącznie za pośrednictwem sprawdzonych sieci kredytowych takich jak nasza.

To wszystko prowadzi do prostego wniosku. Jeśli planujesz zaciągnąć kredyt lub chciałbyś skonsolidować swoje zobowiązania to najpierw przyjdź do placówki Fines
i bezpłatnie sprawdź jaką ofertę możemy dla Ciebie przygotować. W ciągu 5 minut porównasz oferty wielu banków i zdecydujesz, która jest najlepsza dla Ciebie.

Zapraszamy!


Fines S.A. działa poprzez swoich Autoryzowanych Partnerów jako pośrednik kredytowy następujących banków: Alior Bank S.A., Getin Noble Bank S.A., FM Bank PBP S.A., BPH S.A., Bank Pocztowy S.A., Plus Bank S.A.,TF Bank AB, Ferratum Bank Ltd, BZ WBK S.A. Jesteśmy także pośrednikiem firm pożyczkowych: Aasa Polska S.A., Axcess Financial Poland Sp. z o.o., SMS Invest Spółka z o. o. SMS Kredyt Sp.j, Net Credit Sp. z o.o., Regita Sp. z o.o., Vivus Finance Sp. z o.o., Zaplo Sp. z o.o., TAKTO Sp. z o.o. s.j., Optima Sp z o.o. oraz Fundusz Mikro Sp. z o.o. W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki.

Nasi partnerzy:

© 2016 - Fines - Wszelkie prawa zastrzeżone